Hoşgeldiniz
Giriş

Apple iPhone 7 Plus İncelemesi

30
You can skip to video in 10

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Cep Telefonu İncelemeleri
49 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği içerikler yayınlanmaktadır. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkilari.co adresinden iletişime geçiniz.

Açıklama

Cupertino merkezli şirket, iPhone'lardaki tasarım dilini 2 yılda bir değiştirirdi, artık bu değişimi 3 yıla çıkarmış halde. iPhone 7 Plus, iPhone 6'dan beridir bildiğimiz temel tasarım hatlarını taşıyor. Tabii ki birkaç ufak değişiklik var.

İlk olarak arkadaki anten çizgileri cihazın üst ve alt kısmında yer alıyor. Antenler özellikle simsiyah (Jet Black) renkte pek belli olmuyor. 7 Plus'ın önceki iPhone'lara göre diğer farkı çift kameraya sahip olması, ayrıca kulaklık girişi yok ve Home tuşu ise fiziksel değil. Renk seçeneklerine bakarsak roze altın, altın, gümüş, siyah ve simsiyah sunuluyor. Hatırlarsanız iPhone 5'in çizilme sorunlarından dolayı siyah renk şimdiye kadar rafa kaldırılmıştı.

Sabah Gazetesi'nden Timur Sırt, iPhone 7 Plus'ı kullandı ve değerlendirdi. Video incelememizden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler.

Twitter adresimiz: https://twitter.com/TeknoKulis
Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/Teknokulis
Google+ adresimiz: https://plus.google.com/+teknokulis/

Yorum Yazın

RSS